15 лют. 2022

День святого Валентина

В БДТ відбувся святковий захід до дня всіх закоханих. Вихованці театрального гуртка підготували кумедні сценки, а вихованці гуртків "Танцювальний", "Гри на гітарі" та "Вокальний" концертні номери.
27 січ. 2022

Людмила Гайдученко видала книгу "Без права на помилку"

Наша колега Людмила Гайдученко, заслужений тренер України, неодноразова чемпіонка світу, рекордсменка світу з пауерліфтингу та армліфтингу, майстер спорту України міжнародного класу з пауерліфтингу, майстер спорту міжнародного класу з багатоповт. жиму написала книгу "БЕЗ ПРАВА НА ОШИБКУ" (рос. мовою).
21 січ. 2022

День соборності

В БДТ провели годину патріотизму "Україна єдина". Діти створили ланцюг єдності.
16 січ. 2022

Зима-чарівниця

15 січня в Музеї історії міста відбулося нагородження переможців міського конкурсу "Зима-чарівниця"
23 груд. 2021

Новорічні казки

В БДТ розпочалася низка новорічних казок. Дітлахів потішили своїми чарівними казками колективи "Натхнення" (кер. гуртка Штефан С.М.) та "Журавка" (кер. гуртка Буренко А.І.)
21 груд. 2021

Скарби родинної криниці

В БДТ відбулося закриття міського сімейного фестивалю "Скарби родинної криниці". Департамент соц. політики надав подарунки багатодітним родинам-учасникам
19 груд. 2021

В гості до святого Миколая

Обдаровані гуртківці БДТ були відзначені мандрівкою до резиденції святого Миколая на Хортиці, м. Запоріжжя
18 груд. 2021

Новорічний концерт в Музичному коледжі

17 грудня Вокально-інструментальний гурт "Freedom Spirit" виступив на новорічному концерті в Кам`янському фаховому музичному коледжі.
18 груд. 2021

Перемога в обласному конкурсі «Zeфір»

Вихованка гуртка "Театральний" Чернуха Марія здобула друге місце в обласному конкурсі «Zeфір»
17 груд. 2021