20 трав. 2021

Гала-концерт переможців міського фестивалю-конкурсу "Віват, талант"

Вокальний колектив "Диво" виступив на гала-концерті переможців міського фестивалю-конкурсу художньої творчості "Віват, талант". На цьому чудовому святі дитячочих талантів гурт "Диво" представив пісню італійською мовою та зірвав бурхливі овації глядачів.
7 трав. 2021

День пам`яті і примирення.

До дня пам`яті і примирення у БДТ пройшла низка заходів: майстер-класи з виготовлення маку, конкурс малюнків на асфальті "Ніколи знову", відвідування пам`ятника танкістам 52 танкового полку полку (танк Т-34) та виставки "Пам`ятаймо про подвиг"
6 трав. 2021

День матері

До міжнародного Дня Матері вихованці БДТ взяли участь у челенджі "Слово Мама". Поліна Павлова (гурток "Літературне читання") написала вірш "Мамине волосся", вихованці гуртків декоративно-ужиткового напряму підготували поробки-сувеніри для мам, також була проведена виставка дитячих робіт "Моя мама - найкраща!"
30 квіт. 2021

Великоднє містечко

З 29 квітня по 5 травня на пл. Калнишевського стоятиме Великоднє дерево, зроблене талановитими педагогами та вихованцями БДТ. Наша робота створює по-справжньому святковий настрій і дорослим і дітям!
26 квіт. 2021

35-ті роковини Чорнобильської трагедії

У БДТ пройшли пам`ятні заходи, до дня Чорнобильської трагедії. Наші вихованці взяли участь у челенджі "Ланцюг пам`яті", присвяченому героям Чорнобиля. Також діти намалювали малюнки, в яких виразили своє бачення цих подій, з них була оформлена виставка під назвою "Чорнобиль - 35 років болю, суму, пам`яті".
20 квіт. 2021

Тренінг з надання першої допомоги

В БДТ проведено тренінг з надання домедичної допомоги для керівників гуртків та вихованців Під час тренінгу присутні дізнались про алгоритм надання допомоги при невідкладних ситуаціях.
2 квіт. 2021

День сміху

1 квітня вихованці гуртка "Українознавство" потішили всіх гуморесками та жартами. Захід відбувався надворі, бо погода була просто чудова. Також у святі взяли участь вихованці гуртків "Вокальний" та "Гри на гітарі".
25 бер. 2021

Атестація педагогічних працівників

На засіданні атестаційної комісії про свою діяльність звітували 4 педа- гогічних працівники: керівник гуртка"Театр ляльок" Макарова Н.Ю, керівник гуртка "Літературне читання" та "Театральний" Штефан С.М. на встановлення 12 тарифного розряду. Керівник гуртка "Україно- знавство" Саверська Л.К. та керів- ник гуртка "Вокальний" Козак О.В. претендували на присвоєння звання "керівник гуртка-методист"
22 бер. 2021

Канікули

Канікули розпочались з майстер — класів для учнів 5А і 5Б ЗЗСО №21, які провела керівник гуртка "Сувенір" Невстакай Наталія Геннадіївна. Діти щасливі,а це найголовніше. Попереду на наших вихованців та учнів лівобережнх шкіл чекає багато цікавого!
12 бер. 2021

Масляна

Вихованці гуртка "Українознавство" кер. Саверська Л.К. підготували та продемонстрували обряд чіпляння "колодки" у останні дні масничного тижня.