Будинок дитячої творчості Кам'янської міської ради

Масові заходи

На заході,  присвяченому вшануванню пам’яті Героїв Небесної сотні, який відбувся у комунальному закладі «Будинок дитячої творчості» 20 лютого 2020 року був присутній заступник голови громадської організації «ДІЯ» Кушнерук Валерій Володимирович.

Вихованці вокального гуртка під керівництвом Козак Олени Валеріївни заспівали пісні на честь вшанування загиблих героїв, а учасники гуртка "Атлетична гімнастика" під керівництвом Гайдученко Людмили Григоріївни  прийняли участь у патріотичному  “Video push up challenge”,який проводився комунальним закладом «Центр позашкільної освіти» у Дніпропетровській області.

З 17 по 22 січня 2020 року у комунальному закладі "Будинок дитячої творчості" Кам'янської міської ради (директор Прозоров О.О.) були проведені заходи до Дня Соборності України: поетична хвилинка "З Україною в серці",перегляд документальних програм та фільмів , конкурс малюнка "Я малюю єдину і рідну мою Україну" .

А 22 січня у рамках патріотичного флеш-мобу "Живий Ланцюг Соборності" , присвяченого Дню Соборності України пройшла інтерактивна акція "Від Заходу до Сходу - Україна єдина".
Педагоги,гуртківці у віночках , вишиванках, із прапорцями та квітами в руках, батьки були учасниками цього яскравого і зворушливого дійства.Всі присутні разом утворили символічний живий ланцюг,як символ єдності,соборної України.

29 листопада в Будинку дитячої творчості (директор Прозоров О.О.) відбувся VI міський фестиваль родинної творчості «Скарби родинної криниці» у номінаціях: інструментальне мистецтво, оригінальний жанр, театральне мистецтво, хореографія та образотворче мистецтво. Глядачі та гості фестивалю могли побачити чудові малюнки – роботи дітей та їх батьків та навіть творчі династії в трьох поколіннях. Надзвичайно гарні враження залишили концертні виступи творчих родин, вони були дуже різноманітні та водночас душевні та милі.

Радість цього свята розділили наші гості:  методист методичного кабінету при департаменті з гуманітарних питань Кам`янської міської ради Бабенко Маргарита Миколаївна, депутат Кам’янської міської ради Миршавка Сергій Іванович, який вже кілька років поспіль забезпечує відзнаками та подарунками наш фестиваль, головний спеціаліст відділу з питань сім`ї та оздоровлення дітей управління соціальної політики Кам’янської міської ради Шинкаренко Юлія Миколаївна, яка теж відзначила подарунками дітей з багатодітних родин та дітей з особливими потребами, а також представниця вірменської громади міста Адамян Вардуі. Глядачі отримали гарні враження, а учасники радість від нагород, які отримали ВСІ!