Скарби родинної криниці

21 груд. 2021
В БДТ відбулося закриття міського сімейного фестивалю "Скарби родинної криниці". Департамент соц. політики надав подарунки багатодітним родинам-учасникам

На базі комунального закладу "Будинок дитячої творчості" Кам`янської міської ради відбувся міський фестиваль сімейної творчості «Скарби родинної криниці». В ньому взяли участь 41 родина: 13 родин в номінації «Вокал» та 28 – в номінації «Образотворче мистецтво». Незважаючи на те, що в зв`язку з карантинними обмеженнями фестиваль проводився в дистанційній формі, неповторна енергетика родин струменіла з відео їх вокальних номерів. Невеличкі фільми-звіти, змонтовані по номінаціях, були викладені на Facebook-сторінці та YouTube-каналі закладу. Також була оформлена виставка робіт з образотворчого мистецтва і її відвідали здобувачі освіти СЗШ 30 та 21. Департамент соціальної політики щороку надає підтримку сім`ям учасників фестивалю пільгових категорій і цього року подарунками було відзначено п`ять багатодітних родин. 21 грудня відбулося закриття фестивалю, на яке було запрошено ці родини і свято все ж відбулося!