6 груд. 2023

День Збройних Сил України

До Дня Збройних Сил України в Будинку дитячої творчості відбувся концерт за участі вихованців Зразкового вокального колективу "Диво" та вихованців Музичного колективу "Медіатор". Лунали сучасні та давні пісні, що оспівують бойовий дух українських воїнів.
3 груд. 2023

Новорічні свята розпочалися!

Сьогодні театральний гурток "Натхнення" керівник гуртка Штефан Світлана Миколаївна, відкрили новорічний сезон казок
2 груд. 2023

Вистава до міжнародного дня інвалідів

До міжнародного дня інвалідів театральний гурток "Натхнення" керівник гуртка Штефан Світлана Миколаївна, у Дніпровському управлінні соціального захисту населення показали виставу для дітей з інвалідністю. Усі присутні гості були задоволені та поринули у світ казки про Святого Миколая
26 лист. 2023

Всеукраїнський турнір з боксу

26 листопада, завершився Всеукраїнський турнір з боксу, присвячений пам’яті Олександра Янченка. Вихованці гуртка "Бокс" керівник гуртка Шульга Валерій Петрович, також взяли участь у турнірі та здобули перемогу!
24 лист. 2023

Міський фестиваль "Скарби рдинної криниці"

На базі КЗ ''Будинок дитячої творчості'' КМР був проведений 10й ювілейний міський фестиваль сімейної творчості "Скарби родинної криниці". У фестивалі взяли участь 38 родин, у номінації "Образотворче мистецтво" 25 родин та у номінації "Вокал" 13 родин.
23 лист. 2023

День подяки

23 листопада 2023р. керівник гуртка "Англійська мова" провела відкритий захід "День подяки" "Thanksgiving day". захід був дуже цікавий, веселий та змістовний. Діти познайомилися з історією свята, традиціями.
3 лист. 2023

Заняття гуртка "Англійська мова" у бібліотеці

Вихованці гуртка "Англійська мова" (керівник Плахотнік І.В.) на канікулах відвідали лівобережну бібліотеку, де познайомилися з англомовними книжками та створили картини з осіннього листя.
1 лист. 2023

Посвячення в гуртківці

1 листопада в БДТ відбулося посвячення в гуртківці наших нових вихованців. Діти представили свої гуртки девізами та художніми номерами
18 жовт. 2023

Присвоєно звання "Зразковий художній колектив"

Вокальному колективу "Диво" присвоїли звання "Зразковий художній колектив", вітаємо учасників колективу та керівника Олену Козак!
11 жовт. 2023

Конкурс "Козак Мамай і його пісня"

11 жовтня в музеї міста Кам'янське відбулося нагородження лауреатів Всеукраїнського історико-культурного фестивалю "Мамай-фест", конкурсу "Козак Мамай і його пісня". 4 вихованці БДТ здобули нагороди.