12 січ. 2021

Дистанційне навчання

В період посилення карантинних обмежень з 8.01 по 24.01 БДТ працює в дистанційному режимі.
30 груд. 2020

Новорічний концерт ВІГ

Напередодні нового року гурт ВІГ привітав педагогічний колектив БДТ та подарував чудовий настрій нашим педагогам!
23 груд. 2020

Вистава "Ніч перед різдвом"

Театральний колектив "Журавка" підготував до Різдва Христового свою інтерпретацію вічного твору Миколи Гоголя "Ніч перед Різдвом". Прем`єра відбулася 23 грудня при обмеженій кількості глядачів. Повна версія на YouTube каналі БДТ
19 груд. 2020

До дня Святого Миколая

До дня Святого Миколая вокальний гурт "Диво" привітав усіх відеокліпом.
8 лист. 2020

YouTube-канал

У Будинку дитячої творчості тепер є свій YouTube-канал. Ця подія особливо актуальна для нашого закладу у час карантинних обмежень. Тепер наші батьки та друзі можуть відвідати наші концерти та вистави залишаючись вдома, а діти отримати визнання свого таланту завдяки вашим переглядам та вподобайкам! У плей-листах ви зможете побачити роботу кожного гуртка, а підписавшись на наш канал, зможете слідкувати за оновленнями.
1 бер. 2019

Нагородження переможців!

Нагородження переможців обласного конкурсу учнівських медіапректів "Школа майбутнього"
12 жовт. 2018

Урочистий захід до Дня захисника України та Дня Українського козацтва

11 жовтня у Будинку дитячої творчості відбувся урочистий захід, присвячений Дню захисника України та Дню Українського козацтва - мужнього воїна і визволителя, прекрасного сім’янина і продовжувача роду, порадника і друга.