22 бер. 2021

Канікули

Канікули розпочались з майстер — класів для учнів 5А і 5Б ЗЗСО №21, які провела керівник гуртка "Сувенір" Невстакай Наталія Геннадіївна. Діти щасливі,а це найголовніше. Попереду на наших вихованців та учнів лівобережнх шкіл чекає багато цікавого!
12 бер. 2021

Масляна

Вихованці гуртка "Українознавство" кер. Саверська Л.К. підготували та продемонстрували обряд чіпляння "колодки" у останні дні масничного тижня.
10 бер. 2021

Знай і люби свій край

Відповідно до наказу департаменту з гуманітарних питань Кам'янської міської ради з метою виявлення обдарованих дітей підтримки та популяризації їхньої творчості з декоративно-ужиткового мистецтва на базі БДТ пройшов міський етап Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Знай і люби свій край». Компетентне журі визначило 50 переможців.
5 бер. 2021

Вихованка БДТ - фіналістка конкурсу Міss Beauty Kamianske 2021

4 березня вихованка вокального гурту «Диво» Савченко Кристина взяла участь у міcькому конкурсі “Міss Beauty Kamianske 2021», де виконала пісню С. Вакарчука «Не твоя війна». Глядачі дуже емоційно сприймали її виступ, а журі відповідно відзначило її призом глядацьких симпатій. Вітаємо Кристину!
4 бер. 2021

Вітання педагогам!

В переддень весняного жіночого свята 8-го березня вихованці БДТ зробили невеличкий концерт для педагогів.
27 лют. 2021

Майстер-клас "Квіти для мами"

Керівник гуртка"Фітодизай" Невстакай Наталія Геннадіївна провела чудовий майстер-класс для дітей ЗЗСО №21
25 лют. 2021

Лесі Українці - 150

25-го лютого в БДТ відбувся святковий захід, присвячений 150-ти річчю з дня народження Лесі Українки. Через карантинні обмеження присутні в залі були лише юні артисти, які водночас були і глядачами.
24 лют. 2021

Жовтий рівень епідемічної небезпеки

З 24 лютого 2021 р. на території України встановлюється “жовтий” рівень епідемічної небезпеки.
22 лют. 2021

Арт-челендж "Слово, чому ти не твердая криця"

Вихованці різних гуртків БДТ взяли участь у челенджі, присвяченому 150-річчю з дня народження Лесі Українки. Вони читали її вірші, вживалися в образи та навіть співали пісню на її слова.
20 лют. 2021

День пам'яті героїв небесної сотні

15-20 лютого в БДТ відбулися виховні години, присвячені трагічним подіям 2014 року, також в закладі була оформлена тематично-творча виставка.