29 вер. 2021

Урок пам`яті

До 80-тих роковин трагедії в Бабиному Яру в БДТ пройдуть уроки пам`яті в онлайн форматі.
24 вер. 2021

Дистанційне навчання

В зв`язку з переходом нашого міста в жовту зону епідемічної небезпеки БДТ перейшов на дистанційне навчання. Заняття гуртків проводяться он-лайн.
19 вер. 2021

Відкриття лівобережного парку

18 вересня колективи БДТ взяли участь у відкритті лівобережного парку та отримали нагороди від Кам`янського міського голови.
16 вер. 2021

День відкритих дверей

В БДТ відбувся День відкритих дверей "Острів творчості". Діти, які відвідали наше свято змогли познайомитись з керівниками гуртків та обрати собі заняття до душі.
6 вер. 2021

Фестиваль-ярмарок "Петриківський дивоцвіт"

4 вересня у Петриківці відбувся ХІІІ фестиваль-ярмарок "Петриківський дивоцвіт". Будинок дитячої творчості представив на ньому виставку виробів своїх гуртків, фотозону та майстер-класи,а в концертній програмі взяла участь вихованка театрального гуртка Чернуха Марія.
20 серп. 2021

Педагоги БДТ взяли участь у міській серпневій (не) конференції

19 серпня на серпневій (не)конференції педагоги БДТ Олена Козак та Любов Шилович подарували всім присутнім пісню «Мир над Україною».
16 серп. 2021

Діти творять Україну

До 30-ї річниці Незалежності України у БДТ був знятий кліп, в якому взяли участь вихованці всіх гуртків.
1 черв. 2021

День захисту дітей

Щороку, 1 червня, в Україні відзначається свято маленьких громадян нашої країни –Міжнародний день захисту дітей. Також в цей день в БДТ відбулось відкриття першої табірної зміни для дітей які відпочивають у пришкільних закладах відпочинку з денним перебуванням.
27 трав. 2021

Видача свідоцтв про позашкільну освіту

24 вихованці БДТ склали кваліфікаційний залік та отримали Свідоцтва про позашкільну освіту
22 трав. 2021

Всесвітній День Вишиванки

На площі Калнишевського пройшла виставка та майстер-класи до Всесвітнього Дня Вишиванки. Будинок дитячої творчості представили яскраві та колоритні експонати: козак з козачкою, кінь із бричкою, сільський тин, вишиті рушники, яким вже є понад 100 років. Також керівники гуртків Мотренко А.І. та Нульман Т.О. провели майстер-класи: ліплення з глини та виготовлення квітів з вторсировини.