Засідання ради гуртківців

14 лют. 2024
14 лютого в БДТ відбулося засідання Самоврядування гуртківців, на якому розглядалися два питання: допомога ЗСУ та популяризація своїх гуртків.

14 лютого в БДТ відбулося засідання Самоврядування гуртківців, на якому розглядалися два питання:  допомога ЗСУ та популяризація своїх гуртків. Щодо допомоги ЗСУ діти висловлювали пропозиції, які  активно впроваджуються ще від 2014 року, а саме: виготовлення поробок, малюнків, листів для бійців, збори харчових продуктів тривалого зберігання, благодійні ярмарки. З нових пропозицій були: проведення благодійних концертів та плетіння сіток у Лівобережній спортивній школі (одинь день на місяць). Щодо популяризації гуртків після обговорення лідери вирішили зняти презентаційні ролики про діяльність своїх гуртків.